Başarılı bir daire satışı için ne yapmanız gerekiyor?

Başarılı bir daire satışı için ne yapmanız gerekiyor?Dolayısıyla bir daire satışı çok ciddi bir konudur.tüm sorumluluklara uymak zorundadır. Alıcıdan istenen tutarı elde etmek için, yalnızca gerekli belgeleri toplamakla kalmamalı, aynı zamanda mülkün satış öncesi hazırlığı yapmalısınız.

Satılık daire

Bir daireyi kârlı ve hızlı bir şekilde satmak içinprofesyonel bir emlakçi olmak gerekli değildir. Alıcının olumlu bir karar verme zamanı önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olacak birkaç basit kural öğrenmek için yeterlidir.

Sadece yeterli fiyat

Bir dairenin uygun maliyetini belirlemek için,Eğer gayrimenkul fiyatlandırma iyi bir fikir olan bir profesyonel davet edebilir. Ancak, doğru çok yüksek bir fiyat kesinlikle benzersizliği ve mutfak mobilyaları tamir seçkin farklılık her potansiyel pokupatelya.Esli kare görüntüleri korkutmak olduğu gerçeğinden yola hepsi ve kendini, hesaplayabilir, aşırı talepleri terk etmelidir en uygun fiyat ilan. Biz emlak piyasası dairelerin satışı ve ilk etapta alıcı için önerilerin dolu o gelemez o mülk, arayan meşgul olduğunu unutmamak gerekir.

Onarım, sipariş ve temizlik

Bir dairede satış yapmadan önce,kalite onarımı. fonlar sınırlıdır, bu eski duvar kağıdı değiştirilmesi, kapılarda yeni vernik uygulaması, sıhhi tesisat yerine dahil kullanışlı ve onarım gelecek. dairenin kendine yeni sahibi bulunmazsa kadar Ayrıca kir kaplı gıcırdıyor kapı menteşeleri, banyoda yıpranmış perde, çalışma kuhne.Vse zamanın duvara gres noktalar gibi gündelik şeylere dikkat etmelidir, temiz tutmak için gereklidir. Mükemmel düzen her alanda üstün gelmelidir - yatak odası, koridor, mutfak, tuvalet ve banyoda. Ayrıca, mobilya, kapılar ve pencereler tozunu bazıları tarafından havayı tazelemek bir kural olarak, apartmanda ıslak temizlik yapmak için her bir potansiyel alıcı ziyarete yararlı ploschad.Zhelatelno yığılan, balkonda birikme eğilimi, eski ve yararsız şeylerden, kurtulmak gerekir aromalı ürün. Lavabo, tuvalet küveti, banyo ve tüm karıştırıcılar da temiz tutulmalıdır. Genellikle dairenin incelenmesinden sırasında alıcı, daire her köşesini inceler, bu yüzden iyice olmak hazırlamak. Diğer şeylerin yanı sıra, alıcı su sayacı ve elektrichestva.Polezny tavsiye erişimi olmalıdır: Satıcı onlar arkadaşlar veya komşularına "yüzer" gerektiği muayene sırasında evcil hayvanın sahibi olmalıdır. Daire, daire denetimi sırasında dikkatini dağıtmamalıdır.