İpucu 1: Soğuk lazer lipoliz nedir?

İpucu 1: Soğuk lazer lipoliz nedir?Soğuk lazer lipoliz en çoketkili kilo kaybı popüler yolları. Prosedür sırasında yağ hücrelerinin aktif olarak yok edilmesi işlemi lazer enerjisinin etkisi altında gerçekleşir.

Soğuk lazer lipoliz nedir?

Soğuk lazer lipolizinin etkinliği

Soğuk lazer lipoliz etkili bir şekilde yardımcı olacaktırDiyet ve yüklerin kullanılması istenen sonucu vermezse yağları alın. Bu işlem için özel bir Lipobelt lazer kullanılır. Lipoliz, cilt altında enjekte edilen bir fiber optik prob kullanılarak yapılır. Probun, düşük yoğunluklu bir lazer yayan bir kafası var. Etkisi altında yağ hücrelerinin seçici olarak uzaklaştırılması gerçekleşir, yağ kan dolaşımına emilir ve daha sonra karaciğere kanla içeri girer ve nötralize edilir. Bazı durumlarda, doktorlar lazer ve vakum lipolizini birleştirerek dışarı pompalayabilir. İşlemin süresi ortalama olarak bir buçuk saatten iki saate kadardır. Prosedürlerin sayısı mevcut aşırı kiloya ve vücudun durumuna bağlıdır. Ortalama olarak, bir seansta yaklaşık 500 ml yağ alınır. Değerlendirmelere göre sonuç yaklaşık 3-4 hafta sonra ortaya çıkıyor. Lazeri kullanırken, kan damarları, sinir lifleri hasar görmez, prob takıldıktan sonra deride küçük bir kenarı kalır.
Bu prosedür, cildin elastik ve esnek hale gelmesinden sonra, kolajenin uyarıcısıdır.
Soğuk lazer lipoliz kontrendikedir.gebelik ve laktasyon sırasında (laktasyon), kan hastalıkları, kan koagülabilitesi, karaciğer hastalığı ile ilgili sorunların varlığı. Bu prosedür obezite için bir tedavi olarak kullanılmamaktadır, figürün estetik bir amacı ile şekillendirilmesi için etkili olacaktır.

Soğuk lazer lipoliz geçirmiş hastalar için öneriler

Soğuk lazer lipoliz minimal invazivİşlem sonrası, günlük işleri başlatmak mümkündür. Bununla birlikte, doktorlar hemen sonra bir dinlenme önerir (en az bir saat). Ponksiyon yerindeki sıkıştırma veya bandaj iki gün daha tutulmalıdır (eğer yüz ve çenede lipoliz yapılırsa). Prosedür vücuda uygulandıysa, bandaj bir hafta boyunca giyilmelidir. Probun yerini temiz tutun. Bulaşıcı komplikasyonları önlemek için beş gün içinde bir doktor seçecek antibiyotik kullanmanız gerekir.
Prosedürden sonra 24 saat içinde alkol kullanmayınız.
İki hafta sonra lipoliz yapılmalıdıryağın pompalanacağı vücudun kendine masajı. Prosedür alanında ağrılı şişlik veya kızarıklık olduğunda daima bir doktora başvurun. Lipolizden sonra birkaç hafta içinde aşırı yükler ve egzersizden kaçınılmalıdır.
İpucu 2: Deri renkleri ve selülitlere karşı RF RF lipolizPazar bakım prosedürlerinde mevcut olanların hepsivücut için RF-lipoliz vurgulanmak isterim ve bu yüzden: - Öncelikle verimlilik. Düzgünlük, deri yoğunluğu ilk işlemin sonunda daha iyi hale gelir. 2-3 kez sonra zaten bir klinik sonuç olduğu farkedildi - İkinci olarak, evrensellik ve güvenlik. Daha kontrendikasyonları olan mesoterapi enjeksiyonlarının aksine, laktasyondaki annelerde bile donanımsal lipoliz yapılabilir - Üçüncü olarak, iyileşme süresi yoktur.

Donanım RF parfümeri ve selülite karşı lipolizRF lipoliz nasıl çalışır? Cihaz, cildin derin katmanlarına nüfuz eden radyo dalga enerjisi üretir. Vücudun lokal parçalarına 38-40 derecelik bir sıcaklık rejimi uygulanır. Fakat korkmamalısın, tatsız bir his yok. Hoş bir sıcaklık, vücudu rahatlatır ve gevşeme hissi yaratır. Prosedürden sonra, "derin ısı" birkaç saat boyunca depolanır, 15-20 dakika boyunca uygulanan cilt alanı pembeye benzer. Lokal ısı maruziyeti sonucunda, lipoliz işlemi başlatılır. Böyle bir cihaz "ölü bölgeler" üzerinde çalışmak için vazgeçilmezdir - kenarlar, paltolar, dizler. RF sadece cildin kalitesini arttırmakla kalmaz aynı zamanda yağ katmanının kendisini de azaltır. Isı enerjisinin etkisi altında, yağ dokusu su hücrelerinden oluştuğu için "buharlaştı" şekliyle yok edilir. Dolayısıyla, hacimde bir azalma ve aynı zamanda vücudun kaldırılması da söz konusudur. İşlem haftada bir kez yapılır ve tedavi edilen vücudun alanına bağlı olarak yaklaşık 30 ila 90 dakika sürer.

Bu prosedür ne ile mücadele eder ve hangi göstergelerRF-lipoliz için? - Vücut kıvrımlarının düzeltilmesi ve modellemesi budur. Vücudun konturu sıkıştırılır. Mükemmel etki ve sonuç 3-4 işlemde görülebilir - Selülit giderimi ve lokal lipoliz - Cildin termolifiye edilmesi. Cildin rahatlatılması, düzeltilmesi ve düzeltilmesi, sarkmanın önlenmesi ve cildin sarkması.

Ağrısız, etkili ve en az değil uzun süren eylem, bu prosedürü giderek daha popüler hale getirir ve donanım prosedürleri arasında talep edilir.İpucu 3: Diyet alternatifi olarak LPG masajıLPG-masaj, vakum veaynı zamanda cilt üzerinde mekanik etki. Sonuç olarak yumuşak dokular aktif olarak yoğrulur, bu da dönen kollar tarafından gerçekleştirilir. Sonuç olarak simülasyon konturları, lenf drenajı ve lipoliz elde edersiniz.

Manipülasyonla masaj yapın.LPG masajı ne kadar faydalıdır

Bu prosedür,"portakal kabuğu" ve derinin elastikiyetini arttırır. LPG aletindeki masajın subkutan yağ dokusu üzerinde bir etkisi olduğu gerçeğinden dolayı, ağırlık normalleşir. Bir kişinin durumu, genel fiziksel durumuyla birlikte önemli ölçüde iyileşir.

Yüz cildi üzerinde işlem yapılmadan önce,Bir hekim mutlaka, makyaj çıkarıcı taşıyan yüzü temizlemek gerekir. Aynı prosedür vücut üzerinde olması ise, bu masaj için sağlanan bir takım endermological giymek gerekir. Kapronu anımsatan ince bir kumaştan yapılmıştır. Bu takım manipülatör aygıt düzgün derisinin bir parçası kapmak yardımcı olur.

LPG prosedürünün kendi standartları vardır,masaja doğru şekilde başlamak için hangi bölgeden reçete edilirler. Tedavi edilen bölgelerin sırası, doktor için belirlediğiniz hedefe bağlı olacaktır. LPG'nin etkisi çok büyüktür. Bu kabartmaların hizalanması ve ödemin ortadan kaldırılması yanı sıra lenf drenajına bağlı kan dolaşımının normalleştirilmesidir. İşlem sırasında iç organlar etkilenir, bu da yorgunluğun azalmasına neden olur.

LPG masajı,2-3 gün arayla. Toplamda, işlemlerin seyri 10 ila 20 arasında olabilir, kesin sayı ilk başvurudan sonra doktor tarafından atanır. Kursun sonunda, sorununun ayda bir kez destekleyici bir masaj yapması önerilir.


İpucu 4: Göğsün esnekliği yeşil kahveyi geri getirirHamilelik ve doğumdan sonra birçok kadıngöğüste bir sorun var. Eski halini kaybeder, esneklik, çirkin ve çirkin hale gelir. Ona eski formuna dönmek, özel sargılar, uygun beslenme ve bazı fiziksel egzersizlerle mümkündür. Sarf malzemeleri gelince, en etkin yollardan biri yeşil kahve ile sarmaktır.

Yeşil kahveYeşil kahvelere sarılmanın faydaları şunlardır:kafein ile doyurulmuş cildin tonlanması, durumunun iyileşmesi, metabolizmanın harekete geçirilmesi, lipoliz hızlandırılması ve ton yükselmesi. Ayrıca, böyle bir sargı vücut ağırlığını azaltmaya yardımcı olur ve gerekirse vücudun tüm sorunlu alanlarını sarabilirsiniz. Kahve çekirdeklerinin kavrulmaması çok önemlidir; zira Yalnızca yeşil tanelerde bu bitkinin ana gücü bulunur. Buna ek olarak, bir ısı yalıtıcısı görevi görecek bir gıda filmine ihtiyacınız var. Isınma etkisi sıcak bir battaniye veya ısıtılmış battaniye ile oluşturulacaktır. Karışımın hazırlanma yöntemi oldukça basittir: Bir porsiyon karışım için 50-100 gram tahıl gereklidir. Bir kahve değirmeninde öğütülmelidirler. Daha sonra karışım göğüs bölgesine uygulanmalı, üstüne bir gıda filmi ile kaplanmalı, sıcak bir battaniye veya battaniye ile örtülmeli ve 30 dakika boyunca yatmalıdır Yeşil kahve ile kaplanmanın kontrendikasyonları olduğu unutulmamalıdır. Herhangi bir tonik muamele gibi, sarım vasküler hastalıkları olanlarda ve damarlarda sorun yaşayan kişilerde kontrendikedir. Ayrıca hamile kadınlara ve kadınlara doğumdan sonraki 7 gün içinde sarılmaları yasaklanmıştır. Sarma, evde bağımsız olarak yürütmek için oldukça mümkündür ve etki, salon ziyaretinden sonraki ile aynı olacaktır. Önemli olan prosedürü düzenli olarak yapmaktır.