Bir bebeği tığ işi ile nasıl birleştiririm

Bir bebeği tığ işi ile nasıl birleştiririm

Tığ işi oyuncaklar - sevimli ve sevimli- dokunmak çok hoş, bu yüzden çocuklar gibi. Birkaç akşamları yapılabilirler ve birçok iğne çocuğunda bulunan ipliğin kalıntılarından bağlanabilirler.

Bir bebeği tığ işi ile nasıl birleştiririm
Kuklaları örmek için akrilik ipliği kullanınfarklı renkler. kanca №2-2,5; - - ihtiyacınız olacak onu ek olarak dolgu polyester veya hollofayber - iplik - İğne - örme tığ bebeğin içinde nozhnitsy.Osnovnye elemanları - ile ve bağlantı çubukları olmadan bir hava döngü, sc sütunlar olduğunu.

Torso bebekleri

Bir bebek gövdesini yapmak için, ipliği kaldırınbej, açık pembe veya krem ​​veya kum gölgesi. Altı hava halkası zinciri bağlayın ve halkaya bağlayın. Sonra, parçayı bir daire içinde örme. İlk satırda 6 tığ işi tığ işi olmadan bağlayın. İkinci bir artış olarak bunların sayısı yarı yarıya, yani, önceki sıranın her döngüde 2 bar örme için gereklidir. Her ardışık sırada yörüngedeki döngü sayısını daha da artırın. örme sc olmadan 3. sütun 18, 4 m-24, 5 um - 6 30 m - 7. 36'da 30, kazanç ravnomerno.S 10 th 8 th dağıtmak burada sıraları artar olmadan düz örgü ve 36 döngü, her ubavok. 11. günden itibaren, her üçüncü sıradaki ilmekleri gevşetmeye başlayın. 11. yılında da sc olmadan 30 bara örme sütun 6 ve 12. 30 örme ve 13th kısın. 14 olarak - 24, 15 - 18 bar, 19 - - 21-17 m ubavok olmaksızın 24 sütun, 18. örme ubavok olmadan her satırda 18 döngü, 22 inci - 15 . 15 örgü önceki sıranın her sütundaki dikişlerin 23 ve 24 inci satırlar de.

Bebek başkanı

Şimdi başınızı örmeye başlayın, devam edin.oyuncağın bagajının detayını bağlamak için. 25. sırada, 3 çubuk ekleyin ve 18 ilmek bağlayın. 26 - 24. Sonra, ardışık serilerin her biri, bir tığ işi olmadan 60 sütun olması gereken, 32 sıraya geometrik bir ilerleme olarak sütun ekleyin. 33'üncü - 40'inci sıralarda, her biri düz olarak 60 dikiş örtün, 41'inci sıradan başlayarak, her sırada ters sırada bir düşüş yapın. Son 49. satırda 6 mesaj bulunmalıdır. Gövdeyi örtün ve bebeğin başını bitirin, ipliği kesin ve ucu ayrıntıları gizler. Nabeyte kafa ve vücut doldurucusu. Bunun için delik küçük, bu yüzden kendinize bir tığ ya da kalemle yardım edin.

Kalem ve bebek bacakları

Eller için, 6 hava halkası zinciri yazın vehalka onları kapatın. Sonraki satırlar tığ işi yapılmış dikdörtgen bir detay içermeyen sütunlarla örülür. Bunu yapmak için, beşinci satıra kadar, ilmek sayısını 30'a yükseltin ve ardından 29'uncu sıraya kadar düz örgü yapın ve örme işlemini tamamlayın. İkinci el de aynı şekilde bağlanır. Parçaları dolgu maddesi ile hafifçe doldurun, bacakları örmek için ilerleyin. Önce bebeğin ayakkabılarını çıkarın. Onlara göre, kostümü süslemek için ipliği kullanın. 6 hava halkası çevirin, onları halkaya bağlayın. Sonra, 60 satırlık döngüler sayısını arttırarak uzun bir örme örüntü yapın (yaklaşık 36 olmalıdır). Ardından satırdaki döngüler sayısını kademeli olarak 22 satıra indirin. İçinde 6 mesaj var. İkinci ayakkabı da aynı şekilde bağlanır. Dolgu malzemesi ile ayrıntıları doldurun, bebeğin bacaklarını örmeye devam edin. Botun arkasında, 16 çubuk etrafında bir daire çizin ve istenen miktarı eklemeden veya çıkarmadan spiral halinde örülür. Ayağınızı dolgu maddesi ile doldurun.

Oyuncak kur

İpliklerden bebek saçları çıkar. istenilen saç uzunluğuna bağlı olarak, uzunluğu 7-10 cm iplik parçaları kesin. baş, saç merkezi kısmına ışını takın ve el dikiş dikiş "ileri iğne tarafından" dağıtmak. Örgü pigtailler veya gözler, burun ve ağız Gergef işleme için hvostiki.Prisheyte 2 küçük düğmeleri olun. Yanaklarınıza bir kurşun kalem çiz. Kolları ve bacakları gövdeye dikin. bebek için kıyafet bağla ve oyuncak üzerine koydu.