Kızlar için güzel ve nadir isimler

Kızlar için güzel ve nadir isimler

Her ulusun, kızlar denilen güzel ve nadir isimleri vardır. Fakat ebeveynlerin, bu ya da bu adın güzelliği için kendi kriterleri vardır. Psikologlar çocuğun doğumundan önce bir isim seçmemelerini tavsiye etmektedir.

Kızlar için güzel ve nadir isimler
Son yıllarda, pek çok anne-babalar yapmaya çalışıyorlarÇocukları, kendileri için nadir isimler toplayan özel bir tavır sergiliyorlar. Ancak hatırlamalıyız ki, çocuk için olağandışı bir isim belirleyerek, çevrelerindeki başkalarının ilgisini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda şaşkınlık içine girerler ya da alay konusu yaparlar.

Kız görüntüleri için nadir rastlanan isimler

Genellikle kadınlar yeni doğan kız çocuklarının adını verirlerEn sevdikleri aktrislerin en sevdikleri filmlerden onur duyuyorlardı. Örneğin modern anneler, çocuklarını Teona, Marianna, Angelina, Bella gibi isimleriyle tanırlar. Herhangi bir anne bunun, kızının en sevdiği resmin kahramanı kadar başarılı olacağını umuyor. Ancak, bunun çevredeki insanların alay konusu olabileceğini unutmamalıyız.
Kızlar için modern isimler Rus, İtalyan ve Fransız isimlerinden seçilebilir.
İsmin sırrı Marianne'in -Duygularına dayanarak işleri yapan oldukça dengesiz bir kız. Sık sık kötü bir haldedir ve bundan dolayı kendisi sıkıntı çeker. Ve diğer insanlardan çok etkileniyor Isabella, "Tanrı'ya tapınmak" anlamına gelen bir İspanyol ismidir. O parlak bir mizaç ve şehvetlidir. Bu kız çok enerjik ve gurur verici. Aynı zamanda amaçlara ve gayrete ulaşmada ısrarcı davranışı farklıdır.

Eski Rusya zamanlarından gelen nadir isimler

Genellikle ebeveynlerin onuruna kızları için bir isim seçerler.büyükanneler ve büyükanneler. Örneğin, Agafia, Martha, Lukerya gibi isimler. Rusya'da eski isimlerden çok daha az yaygındır: Olesya, Darina, Zlata, Varvara, Anastasia.
Son zamanlarda Rus kızlarına gerçekten Rus isimleri deniyor. Bazıları bunu köklerine halkın dönüşü olarak görüyor.
Agafia eski bir Yunan adını ve şu şekilde çevirir:"İyi, iyi." Zenginlik, samimiyet, saygınlık gibi özellikleriyle mülk sahibine ödül verir. Elbette, iyi, iyi yetiştirilen bir kadın bu kızdan büyüyecek Aramice kökenli "Marfa" ismi "metres, metres" anlamına gelir. Çok kararlı ve oldukça inatçı. Kalbiyle çığlık atmaz, her şeyi doğrudan, kısıtlamasız söyler. Çocukken, çok aktif ve çoğunlukla bir "elebaşı". Onların duyguları, onları nasıl kısıtlayabilir ve onlara bir irade verebilir. Son yıllarda kızlara yabancı kökenli isimler vermek çok moda hale geldi. Aynı zamanda, ebeveynler, yabancı isimlerin Rus isimleri ve soyadları ile fazla bir araya getirilmediğini göz önünde bulundurmazlar Çocuğunuza nadir ve güzel bir isim vermeden önce onun tarihini ve anlamını bilmelisiniz. Sonuçta, nadiren bile olsa en seçkin isimler, sahiplerinin yaşamı ve kaderi üzerinde en iyi etkiye sahip olmayabilecek çok iyi bir köken tarihine sahip değillerdir.