Kalem ile aşamalı olarak bir suikastçı çizmek için

Kalem ile aşamalı olarak bir suikastçı çizmek için

Belki de, suikastçı savaşçıları bilinmiyorduModern çocuklar, eğer Assassin's Creed oyunu değilse. Savaştan sonra, çoğu adam koyu renk kıyafetlerle cesur ve gizemli güreşçiler olmak ister, ya da en azından kurşun kalem kullanarak bir katil çizmeyi öğrenirler.

Kalem ile aşamalı olarak bir suikastçı çizmek için

talimat

1

Kademeli olarak bir katil çizmek en kolay olanıdır. Bir yarım dönüşte bir şekil çizmek için, sayfanın üst kısmında bir daire çizin ve buradan kavisli bir arka çizgi çizin.

2

Baş bölgesinde, yüzüne bir başlık koyun. Hattı düzleştirmeyin aksi takdirde, akan maddenin etkisi tekrar yaratılmayacaktır.

3

Katilin yüz özelliklerini çizin, büyük bir erkek burun ve hafifçe ayrılmış dudaklar, güçlü irade çenesi, göz boşluğu ve geniş alnım vurgulayın.

4

Kaput eksik öğeleri ekleyin, bunun gibiresimde adım adım talimatlara bakın. Maskeyi katilin gözüne koy. Bir pelerin çiz. Kaputtan geliyor. Savaşçının sırtlarının ve omuzlarının çizgilerini çizin.

5

Geniş kovanda geri çekilmiş bir kol çekinbir erkeğin mantosu. Bir suikastçi silahı çekmek için, bir omzdan arka tarafın çaprazına doğru iki paralel çizgi çizin. Bu yay veya kılıcı takmak için bir kemer olacaktır.

6

Yani, bir suikastçı çizmeyi başardın. Şimdi, çizimin konturlarını bir kalemle daire içine alın, gerektiğinde baskıyı güçlendirin.

7

Kalem, renkli kalem veya boyalarla cesur savaşçınıza renk katın.