Patrick'i adım adım çizmek için

Patrick'i adım adım çizmek için

Okyanus katında kim yaşıyor? .. Tanıdık kelimeler? Onlarla "Sünger Bob - kare pantolon" adlı popüler animasyon serisi başlar. SpongeBob'un en yakın arkadaşını çizmeye çalışın - Patrick. Adım adım ders ile çok basit olacak.

Patrick'i adım adım çizmek için

talimat

1

Patric'in vücut iskeletini çiz. Makalenin merkezinde büyük bir oval çizin. Patrick kolları ve bacaklar ile bir denizyıldızı, bu yüzden oval uzatılmış üçgen şekiller ekleyin. Ovalden yukarı doğru büyük bir üçgen ekleyin. Bagajın kenarlarında ve altında, iki üçgen çizin.

2

Şimdi her şeyi silmek için silgiyi kullanınÇakışan fazlalık çizgileri. Üst üçgenin üstünden asılı bir kap oluşturun. Üçgenlerin keskin köşeleri yuvarlaktır. Patrick'in elleri yüzgeç gibidir.

3

Pantolon çizin, şortun üst kısmında fazladan bir çizgi. Patrick'in göbeğini iki ark ile işaretleyin. Yüzü unutmayın - yüzün şeklini not edin. Önce ağzı, iki alt çizgiyi, sonra da kaş ve öğrencilerin çizgisini ayarlayın.

4

Patrick'in yüzünde birkaç küçük yüz yapKaşlar için kenarlardaki vuruşlar. Gözler için iki oval çizin. Sonunda iki büyük eğri çizgi çizin - bu Patrick'in ağzı olacak. Dili çizmeyi unutmayın. "Yürüyüş" şortlarının üzerinde deniz tablası bir kalıptır - çizin ve çizin. Parlak renklerle boyamak Patrick'e kalır, çünkü bu çok olumlu bir kahramandır!