"Zambaklar ile ev" dizisi nedir?

"Zambaklar ile ev" dizisi nedir?


Yeni televizyon dizisi, cephedeki kahraman Mikhail Govorov'un ve ailesinin hayatı hakkında bir aile destan. Film savaş sonundan günümüze kadar birkaç nesil Sovyet halkının hikayesini anlatıyor."Zambaklar ile ev" dizisi nedir?


Arsa

Resmin müdürü Vladimir Krasnopolsky.
1946'da faşistler üzerindeki zaferden sonra,kahraman cephe görevlisi Mikhail Govorov huzur dolu bir yaşama geri döndü. Ama onun yolu karısıyla yatmıyor. Michael, Taşia'nın savaş yollarında bir araya geldiği ve aşık olduğu, bir kız doğurduğu ve trenin bombalanmasında öldürüldüğü bir kadın olduğunu öğrendi. Küçük Zambak, Mikhail'in kendi kızıdır. Yetimhanede buluyor. Sonunda onun Govorov'uyla birlikte ailenin yanına geliyor. Gayri meşru bir kızı görünüşü karısı Mikhail ve küçük oğlu Kochi (Konstantin) için hoş olmayan bir sürpriz. Karısı bu darbeden kurtarılamadı. Kocasını affetmedi ve "kanını" kabul etmedi. Mikhail'in yakın bir dostu olan Dementy Shulgin, onu sorumlu bir pozisyonda olmaya davet ediyor. Bundan sonra Govorov ailesi şehir dışındaki eski bir konaka taşınıyor. Popüler inanç, "Lilyum ile Ev" olarak vaftiz etmiştir. Bununla birlikte, eve ve sakinlerine lanet uygulayan talihsiz kadının efsanesine bağlanır. Ve bu on dokuzuncu yüzyılda olmasına rağmen, ev hala misafirlerine düşman oluyor. "Orada yüz yıldır yaşayan insanlar için mutluluk yok" - Bu büyü, ondan insanları korkutuyor. Fakat Govorovlar, onun hakkında hiçbir şey bilmemekle evin yeni efendisi olurlar. Başlangıçta hayatları iyi gidiyor, ancak talihsizlikler kısa sürede bir kez dikkatsiz olan Michael'a uğramaya başladı. Oğlu öldü ve kar dağda şarapla doldu. Ve sonra Lily'nin annesi olan Taşia'nın hayatta kaldığı ve kızı arandığı bilinmektedir. Bir ailenin öyküsü bu şekilde açığa çıkıyor. Çocuklar büyür, ebeveynler büyür. Ancak hepsi akrabaları haline gelen zambaklarla evin çatısı altında yaşamaya devam ediyor. Ve bu destan henüz bitmedi.

Oyuncuların başrolleri

Filmdeki roller Rus ve Ukraynalı aktörler tarafından gerçekleştirildi: Sergei Makhovikov, Darya Moroz, Nikolay Dobrynin, Olesya Sudzilovskaya, Eugene Knyazev, Viktor Rakov ve diğerleri.
Sergei Makhovikov - popüler bir Rus oyuncusutiyatro ve sinema, yönetmen, kendi şarkılarının icracı. 1963'de doğdu. Seri halinde yıldız: "Kör", "Gizli Muhafız", "Kör-2", "Gromov", "Saboteur-2" Daria Moroz tiyatro ve sinema oyuncusu. 1983'de doğdu. Ebeveynler ünlü aktris Marina Levotova ve yönetmen Yuri Moroz'dur. 3 ay sonra sinemaya ateş etmeye başladım. Toplam 53 film ve dizi halinde oynadı. 2009'da en iyi kadın rolü için "Nika" ödülüne layık görüldü ("Live and Remember" filmi). Olesya Sudzilovskaya, Sovyet ve Rus tiyatro ve sinema oyuncusu. "Anne, üzülme", ​​"Lily of the Valley Gümüş" filmlerinin yıldızı. 56 filmde rol aldı.

Gösteri hakkında

Rus film stüdyosunun ortak yapımı"Favorit Film" ve Ukraynalı Film.UA. Prömiyeri 31 Mart 2014'te gerçekleşti. Sezon 1 gösterildi. Toplam 24 serisi kaldırılmıştır. Her serinin süresi yaklaşık 45 dakikadır.