Vladimir Udovichenko'nun Filmografisi

Vladimir Udovichenko'nun Filmografisi


Rus film oyuncusu Vladimir Vdovichenkov,2002-2003 yılları arasında ünlü olan "Tugay" ve "Boomer" daki ana roller oldukça büyük bir filmografisine sahiptir. Onunla birlikte ilk film 1999'da serbest bırakıldı.Vladimir Udovichenko'nun Filmografisi


Başlangıcı

Filmin aktörü Vladimir Vdovichenkov 13 Ağustos'ta doğdu.1971. VGIK'de yaptığı çalışmalar sırasında filmlerde rol almaya başladı. İlk rol, "Başkan ve torunu" (1999) filminde bir güvenlik görevlisinin rolü oldu. Sonra Alexander Mitta'nın "The Border, The Tale Roman" adlı televizyon dizisinin bölümleri ve Mikhail Tumanishvili'nin "Mart'ın Türklüğü" bölümleri. Ayrıca, militan Konstantin Murzenko'nun "Nisan" (2001) rolü de episodikti. Vdovichenkova'nın karakteri Kohl-Afghan televizyon filmi "Citizen Chief" de çıktı. Bundan sonra, ilk ana rol oynandı - "Tugay".

"Brigada"

Bu şüphesiz kült TV dizisindeVladimir Vdovichenkov, takım kuran dört arkadaşından Phil'in rolünü gerçekleştirdi. Alexander Veledinsky'nin senaryosuna göre Alexei Sidorov'un bu serisi hala izleyiciler ve eleştirmenler arasında tartışmalara neden oluyor. Ve bir sonraki önemli rol yakında takip edildi.

"Bumer" den "Vanya Amca" ya kadar

2003'te, ekranlar "Boomer" olarak yayınlandı, Kostyan-Kot'un ana rolü Vdovichenkov'u gerçekleştirdi. Filmin yönetmeni ve senaristi Peter Buslov'du.
"Boomer" yerli halk için bir kült oldugörüntü yönetmeni ve kahraman Vdovichenkov yoldaşlarından sağ kurtuldu ve ikinci ana rolü Svetlana Ustinova (Dashka) oynadığı "Boomer: İkinci Film" (2005) adlı filmde göründü.
"Cadets" dizisinin birçoğunun anısına (2004,yönetmen Andrei Kavun) Vdovichenkov, askeri okulun siyasi subayı olarak görev yapıyor. Ayrı sözler "Stargazer" (2004) dizisini hakediyor. Bu televizyon dizisi Guria Atneva, Rus dış istihbaratının karmaşık çalışmaları hakkında en iyi filmlerden biridir. Yasadışı istihbarat ajanı Sergei Chumakov'un rolü aktör için özellikle başarılıydı.
Vdovichenkov, Mikhail Khleborodov'un "Paragraf 78" adlı fantastik filmin her iki bölümünde ana rol aldı.
2005-2010'da Vdovichenkov lider rol oynamıştırDemin "," Şeytanlar "(Şatov)," Yedinci Gün "," Zihin "," Çıkış "," Kromov "," Seni Seviyorum "," Kurtuluş "filmlerinde. Vdovichenkov'un Taras'ın en büyük oğlu Ostapin olduğu ekranda, 2009'da Vladimir Bortko'nun "Taras Bulba" adlı büyük bir bütçe resmi ortaya çıktı. Aktörün yeteneklerinin yeni yönlerinin açılması, Mikhail Lvovich Astrov'un rolü olan Rimas Tuminas'ın "V3 Amca" (2010) film performansının TV ekranlarında ortaya çıkmasıydı.

Roller 2011-2014

2011 yılında, Vdovichenkova rolü için davet edildi.Fernando Meirellis'in "Sevgiliye Kaleidoscope" adlı filminde Sergei (başka bir isim "360"). Güney Osetya'daki olaylara ayrılmış "Ağustos-Sekizinci" filmde (2012), Rusya cumhurbaşkanı görevine emanet edildi. "Beyaz Muhafız" (2012, yönetmen Sergei Snezhkin) film uyarlaması Vdovichenkov - Yüzbaşı Pleshko. Aktör, Komedi komedisi "Kutlamayı Kilitli" ve Televizyon Dizisi Konstantin Khudyakov'da "Bir Zamanlar Rostov'da" da rol aldı. Askeri tema "Zeka" (2013) ve "Elveda, Boys" (2014) filmlerine ayrılmıştır. Editör için not. Açıkçası, başlıkta bir hata var: bir oyuncu Larisa Udovichenko ve aktör Vladimir Vdovichenkov var. Konuşma, görünüşe göre, hepsi de bu konuda gidiyor.