Neden Mikhail Circle öldü

Neden Mikhail Circle öldü


30 Haziran gecesi, 1 Temmuz'da ünlü şarkıcı MikhailDaire çakıldı. İki kurşun yarası aldı, karısını mermilerden kapattı ve hastanede hayatını kaybetti. Ölüm nedeni olabilecek birkaç versiyon var.Neden Mikhail Circle öldü


talimat


1


İlk uyarlamaya göre ünlü şarkıcı MikhailÇemberler, sadece bir kulübe soymak isteyen sıradan yetersiz insanları öldürebilir. Bu adamın çok söylediği suçluların ve ceza makamlarının kendisine saldırabileceğini düşünmek tuhaftı. Uzmanlar, bu versiyonun yanlış olduğuna inanıyorlar, çünkü muhtemelen yetenekli bir müzisyen profesyonel insanlar tarafından öldürülmüştür. Soruşturma neticesinde suçun önceden hazırlandığı ve özenle planlandığı ortaya çıktı.


2


İkinci uyarlamaya göre, Mikhail'in ölümü olabilirdiSözleşme öldürme sonucu. Ancak, Circles hastaneye teslim edilmeyi başardı ve profesyonel katiller kurbanlarından asla kaçamayacakları ve hayatta bırakacakları gibi bu sürüm de sorgulanmıştı. Bu suçlular, suçun amacının hâlâ soyulduğundan ve ünlü bir şarkıcının öldürülmesinden de emindir.


3


Üçüncü sürüm, bu kişiye saldırdıörgütlü kişilik gruplandırması. Benzer bir suç, daha önce değil, Çember'in yaşadığı yerlerde işlendi. İnsanlar evlerden birine girdi, kiracılarını bağladılar ve evden para ve değerli eşya aldılar. Suçluların el yazısı, Michael katilleri tarafından gerçekleştirilen eylemlerle örtüşüyor; bu nedenle bu versiyonun gerçek olduğunu ispatlayabilir.


4


Dördüncü sürümü oldukça egzotik hale geldi. Yerel Tver gazetelerinden biri, ünlülere yapılan saldırının Tver hırsız "obshchak" ı imzalamak istemediği için yapıldığını öne sürdü. Olayda daha sonraki ceza makamları kızgın olduğu ve Mikhail Krug'un katillerini bulmaya yardım edecek birine bir ödül vereceğine söz verdiği için bu versiyonda birçok şüpheye maruz kaldı.


5


Beşinci uyarlamaya göre, yetenekli cinayetAdam eşi Irina Krug'a faydalıydı. Bu düşünceler, ölümünden sonra merhum eşi tarafından verilen bazı röportajlar sırasında davranışlarından kaynaklanıyordu. Kocasına duydukları sevgiden bahsetmedi, fakat ona verdiği hediyeler hakkında konuşmaktan mutluluk duyuyordu. Buna ek olarak gazeteciler, kadının kocasını bir erkek olarak algıladığından emin. Her şeyden önce, o onun için bir ünlüydü. Mikhail Krug, defalarca karısının bir sese sahip olmadığını ve sesli yaratıcı etkinliklerde bulunmasını istemediğini belirtti.