"Lolita sendromu" nedir?

"Lolita sendromu" nedir?

Lolita - aynı skandalın karakteriNabokov'un romanı. Bununla birlikte, daha yakın zamanlarda, modern psikolojide "Lolita sendromu" terimi ortaya çıktı. Yetişkinliğe girmek için henüz erken olan genç bayanlarda zihinsel bir bozukluk adı verildi.

"Lolita sendromu" nedir?

Lolita sendromu nedir?

Lolita ya da bir nimfetka kızı genç bir hanımefendi,Yalnızca cinsel olgunluk belirtileri gösteren ergenlik çağına girildi. "Ergenlik dönemi" belirli fizyolojik süreçlerle karakterize edilen herhangi bir kişinin yaşamındaki en kolay an değildir. Ergenlik döneminde kızlarda hormonal yeniden yapılanma yaklaşık 8 yıl başlarsa, prematüre olarak kabul edilir. Bununla birlikte, günümüzdeki çalışmaların sonuçlarına göre, altıncı her kızda şu anda vücudumuzda prematüre hormonal değişiklikler görülmektedir. Özellikle aşırı kilolu genç bayanlar için geçerlidir.Genç kızlar cinsel cazibeyi oldukça fazla rapor etmediğinden ve kendilerini nasıl kontrol edeceğini bilmediğinden, çoğunlukla karşı cinsin daha yaşlı üyeleri için kolay bir av olurlar. Bazıları için, ergenlerin karışıklığı bile tipiktir - bu kadar genç yaşta cinsel ortakların sıkça değiştiği. Ayrıca, bazıları buna ek olarak bu denemeye başlamak ve diğer "yetişkin" hobileri - alkol ve uyuşturucular.

Lolita sendromunun nedenleri

Çoğu zaman, "Lolita sendromu" kızlarda ortaya çıkar,ailelerinden dikkat çekmek isteyen kimseler. Onlar kendi kaderlerine ve bu nedenle onların yetişkin erkek arkadaş bakım vremeni.Est kızlar babasının kayıp çocukluk aşkı için yerini önce tat yetişkinliğe denemek için erken yaşta gelmektedir. Buna ek olarak, hoşnutlukla benlik saygısı yükseltir. Daha önce onlar güzel hissetmek istedim ve sevilen, ama şimdi onları önemser ve sürekli övgü yapmak bir kişi vardı. Çekiciliklerini fark eden kızlar, cinsellik yardımı ile manipüle edilmenin yeni yollarını keşfederler. Rağmen daha sık, "Lolita" - değil manipülatörler ve kurbanlar. Yetişkin taraftarlar bunları kullanmak ve kızlar putlarına rağmen, çabuk büyümek istiyorum vzdumaetsya.Nekotorye zaman atmak - modellerini beauties aktrisler, hatta birçok favori Barbie bebek üzerinde. Bunlar daha ziyade, makyaj kullanmak topuklarının üzerinde yürümek ve yetişkin bir kadın gibi davranmaya başlar istiyorum. Barbi.SMI da yangına körükle gibi Bu bağlamda, bazı bilim adamları bile böyle mükemmel, çekici görünümü ile oyuncak üretiminin kabul edilebilirlik düşündü - afişler öylesine bilinçsizce kızlar düşünüyorum yarı çıplak güzellikler dolu olduğunu agresif bir cinsellik olmadan onlar sadece onlar gerekirse bir psikolog ile görüşmesi için azaltmak için, buna daha fazla dikkat edilmeli ve "Lolita sendromu" çocuğunuzun ifadesi, fark zhizni.Esli hiçbir şey elde.