UAZ Patriot ne kadardır

UAZ Patriot ne kadardır

Rusya'da, off-road araçları gibi, bu nedenle pazarımızda benzer modeller geniş bir yelpazede. Ancak en uygun fiyatlı seçenek yerli UAZ Patriotudur.

UAZ Patriot ne kadardır
UAZ-Patlayıcı, UAZ-3163 olarak adlandırılan, beşli kapılı, all-metal bir gövdeye sahip seri üretime Ağustos 2005'ten beri devam eden bir SUV.

Standart donanım UAZ Patriot

Rusya pazarında UAZ Patriot,altı düzeltme seviyesi. Elektrik ve ısıtmalı ön elektrikli camlar, hidrolik direksiyon evet 12V soket ile dış aynalar: Klasik Temel versiyon 599.990 ruble gelen maliyetleri ve onun ekipman listesi ekipman minimal kümesi içerir. 719 950 ruble - 128 beygir gücünde benzinli motor ile Seçenekler Konfor 649.990 ruble ve 114 beygir gücünde dizel motordan mal olacak. Standart donanım listesi ayrıca bir arka elektrikli camlar, klima, sis farları ve içeren "müzik". 759 990 ruble - Bir LPG motoruna Sınırlı uyarınca 689 990 ruble, dizel fiyatı için sunulmaktadır. Böyle bir "Patriot" zaten tamamlanmıştır: klima, hidrolik direksiyon, arka kapı kilitleri, ABS, sis lambaları, ısıtma ve elektrik, elektrikli ısıtma ön cam, kombine kabin, ön ve arka ısıtmalı koltuklar dış aynalar, dört elektrikli camları tam zamanlı kilitleme CD, normal immobilizer, tavan rayları, alaşım jantlar 16 inç çaplı ses sistemi. Ve nihayet, Sınırsız versiyonun maliyeti 699.950 ruble olacak. 49 990 ruble uygun programlanabilir başlangıç ​​öncesi ısıtıcı bir ücret için tam her biri için.

UAZ Patriot'un özel versiyonları

Rusya'da seferi var679 950 ruble fiyata klima, hidrolik direksiyon, renkli camlar, sis lambaları, ısıtma ve elektrikli aynalar, deri iç mekan, ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli camlar bir daire içerisinde, düzenli bir ses sistemi ve 16 inçlik disklerle donatılmıştır. Trophy'nin versiyonu 689 950 ruble'den piyasaya giriyor. Teçhizata gelince, dergi yerine kombine iç mekan hariç olmak üzere, Expedition'la hemen hemen aynıdır. Rus UAZ Patriot SUV, piyasadaki en erişilebilir ve güvenilir "rogues" dan biridir. Araba, geniş bir kabinle, güçlü bir motorla ve mükemmel arazi becerisi ile ayırt edilir. Aynı parayla yalnızca Lada 4x4, Chevrolet Niva veya Çin geçitleri dışında satın alabilirsiniz.